Cotygodniowe badania odhaczone

Jestem po kolejnej wizycie kontrolnej Wreszcie mam powód do radości! Wyniki trochę drgnęły i są na tyle dobre, że nikt nie podnosi alarmu Mój doktor po zwyczajowym powitaniu i przekazaniu mi wyników krwi uścisnął mi dłoń i kazał jechać do domu
Jestem na Instagramie!

Miśka założyła mi Instagrama (jako byłą polonistkę potwornie razi mnie taka odmiana tego wyrazu Założyła ( kogo co?- biernik)- Instagram! Jednak wielce prawdopodobne, że ta pierwsza forma pozostanie w użyciu, bo wszyscy tak odmieniają ten obcojęzyczny wyraz Skoro wysyłamy SMS-a, to dlaczego nie posiadać Instagrama? Już mnie nic nie …