Po wizycie u stomatologa
Jestem chora, więc dobro pacjentów bardzo leży mi na sercu Dopiero ciągłe wizyty u lekarzy otwierają oczy, bo w ciepełku zacisznego domu, gdy zdrowie dopisuje, człowiek nie analizuje takich spraw W ogóle o tym nie myśli
Jestem chora, więc dobro pacjentów bardzo leży mi na sercu Dopiero ciągłe wizyty u lekarzy otwierają oczy, bo w ciepełku zacisznego domu, gdy zdrowie dopisuje, człowiek nie analizuje takich spraw W ogóle o tym nie myśli