Wszystko dobrze, jak twierdzi mój lekarz

Kolejna wizyta kontrolna nie przyniosła rewelacji Wszystko dobrze Wyniki lekko podskoczyły w górę po ostatnim spadku Wprawdzie lekarz z tego spadku raczej się ucieszył (być może to objaw prawidłowej reakcji na lek), ale ja lubię, gdy mam dobrą hemoglobinę i przyzwoitej wielkości inne wskaźniki