Dobroczynna moc spacerów

O spacerach pisałam już nieraz, ale mam wrażenie, że ciągle nie dość i za mało To w końcu dzięki nim jestem w dobrej kondycji fizycznej, a i psychika ma się całkiem nieźle Czuję, że z każdym krokiem i każdym zaliczonym kilometrem przybywa mi sił i chęci do życia Tereny …