Remisjo trwaj !

Odkąd jestem w remisji, nie siadam do komputera Wiem, że to nie w porządku, bo winna jestem relację z mojego życia ze szpiczakiem, ale tak mi dobrze bez przypominania sobie o nim, że może będę rozgrzeszona

(więcej…)

Continue Reading...