Oj boli !!!

Podobno podstawową funkcją bólu jest ostrzeganie o zagrożeniu Organizm krzyczy, że coś jest nie tak, że stało się coś złego Rozumiem to i wierzę, że taka funkcja bólu jest zbawieniem dla każdego organizmu Kiedy boli, trzeba usunąć przyczyny Tylko w ten sposób uchronimy organizm …