Życie jest piękne

Jestem po kolejnych konsultacjach z moim hemaonkologiem Mogę być naprawdę zadowolona Jest bardzo dobrze W tej chwili leczenie przyniosłoby więcej krzywdy niż zysku

Jestem po kolejnych konsultacjach z moim hemaonkologiem Mogę być naprawdę zadowolona Jest bardzo dobrze W tej chwili leczenie przyniosłoby więcej krzywdy niż zysku