Dobrze jest czy źle?

Dobrze jest czy źle?

7 grudnia zafundowałam sobie kolejny wlew Pamifosu To najbardziej nudna część miesięcznej kuracji antyszpiczakowej Leżę na sali włodawskiego SORu i ze znudzeniem patrzę na spływające w żółwim tempie kropelki zbawczego płynu Buteleczka zawieszona korkiem w dół ułatwia spływanie cieczy Resztę robi grawitacja i moje pobożne życzenie, by te trzy …

Continue Reading...